Mūsų teikiamos paslaugos

Jeigu jus domina mūsų teikiamos paslaugos, ar tiesiog norite pasikonsultuoti prašome susisiekti su mumis.

Lazerinis pjovimas

Pjovimas lazeriu – tai tikslus, greitas ir ekonomiškas lakštinių medžiagų apdirbimo būdas. Pjaunant juodą plieną lazeriu, gaunamas švarus pjūvis, leidžiantis ruošinius ir detales dažyti ar dengti galvaniniu būdu be papildomo apdirbimo. Lazeriai taip pat našiai ir tiksliai pjauna spalvotus metalus.

Metalo lankstymas

Lakštinio metalo lankstymas atliekamas su pažangiomis specialiai šiam procesui pritaikytomis staklėmis. Lankstymo staklės užtikrina optimalų jėgos paskirstymą per visą lakšto ilgį, todėl procesas yra tikslus.

Juostinis pjovimas

Pjovimas juostiniu pjūklu greičiausias ir pigiausias būdas supjauti vienalytes arba vamzdines įvairaus profilio medžiagas. Gravitacijos veikiamas juostinis pjūklas leidžiasi žemyn kartu su besisukančia pjovimo juosta, kuri greitai ir giliai pjauna įvairaus storio metalo ruošinius.

Suvirinimas

Metalų suvirinimas yra vienas iš būdų juos neišardomai sujungti .Suvirinimo yra dešimtys skirtingų būdų, turinčių vieną bendrą savybę: du suglausti metaliniai ruošiniai, detalės suvirinami , kai virinimo vietoje jų paviršius įkaitinamas, ištirpinams arba įkaitinamas ir užliejamas ištirpintu metalu

Miltelinis dažymas

Tai pažangi apdailos technologija skirta dažyti įvairius metalinius paviršius. Lyginant su kitomis dengimo technikomis, miltelinė danga suteikia geresnį sukibimą ir padengimą. Milteliniais dažais padengtas paviršius tampa atsparus karščiui, šalčiui, braižymams, korozijai, smūgiams, bet išlieka elastingas.

CNC Frezavimas

Frezavimo darbus atliekame universaliomis ir programinėmis staklėmis. Programuojamos staklės užtikrina maksimalų tikslumą. Pjauname beveik visas plokštines medžiagos ir frezuojame įvairiausių sudėtingumo, formų detales. CNC stakles valdo mūsų ypač patyrę specialistai, užtikrinantys itin aukštą detalių kokybę.

CNC Tekinimas

Tai medžiagų apdirbimas pjovimo būdu. Tekinimo metu metalo išoriniai ir vidiniai paviršiai yra pjaunami įvairiais tekinimo peiliais. Tekinimo darbus taip pat apima detalės atpjovimo, nupjovimo, griovelių įpjovimo, sriegių įpjovimo ir kitų operacijų. Tiražiniams tekintų detalių užsakymams atlikti naudojame programinio valdymo įrengimus. Vienetines ir nedidelio tiražo detales tekiname universaliomis tekinimo staklėmis.

Gal nežinote tiksliai kokios paslaugos Jums reikėtų?

Kviečiame kreiptis į mus!  Profesionaliai patarsime, pakonsultuosime, bei išsamiai atsakysime į kitus Jums rūpimus klausimus.